HONDA Safety gyakorlópálya

Az igazi motoros élmény elérésében kísér el titeket a Gyurinka Autósiskola!

Nem elég csupán a jogosítvány megszerzése: a valós kihívások, a valós forgalomban találkozható helyzetek felkészítése is elengedhetetlen. Ha már régóta szemezgettek a motoros kategóriás tanfolyamokkal, vagy épp most döntöttetek el, hogy elkezditek A1, A2 vagy A kategóriában nálunk a tanulást, örömmel osztjuk meg veletek egy különleges lehetőséget.

Iskolánk, a Gyurinka Autósiskola, egy kivételes ajánlattal kedveskedik azoknak, akik a közeljövőben nálunk kezdik meg a képzést. Ne csak az elméletben tanuljátok meg a vezetés fortélyait, teszteljétek le a gyakorlatban is! Kínálatunkban egy exkluzív, 2 napos HONDA Safety-Hungary vezetéstechnikai tréning szerepel, melynek helyszíne Budapest, a Kozma utcai gyakorlópálya. Itt valós körülmények között, de teljes biztonságban ismerkedhettek meg a veszélyes közlekedési helyzetekkel, és fejleszthetitek reakcióidőtöket és technikai tudásotokat.

És ha ez még nem lenne elég, mi még tovább is lépünk! 20.000 Ft-os ajándékkuponnal támogatjuk diákjainkat, hogy ezen a különleges tréningen részt vehessenek.

Ne hagyjátok ki ezt a kivételes lehetőséget! Gyertek és váljatok igazi, felkészült motorosokká a Gyurinka Autósiskolával!

Vélemény, hozzászólás?